ЦГК «ДІЙ!-Вінниця» аналізує програми політичних партій, які за результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 1-13 вересня серед мешканців Вінниці, долають 4 відсотковий бар’єр.

“За методологією, розробленою Мережею Центрів громадського контролю «Дій!», ми перевірили чи є в передвиборній програмі партії пункти , які не є в повноваженнях депутата міської ради (відповідно до Законів України “Про статус депутатів місцевих рад” та “Про місцеве самоврядування в Україні”), чи немає потенційного посягання на права людини чи інших дискримінаційних пунктів, зробили загальний огляд пропозицій по різних сферах: економіка, екологія, безпека, соціальна сфера, місцеве самоврядування, інфраструктура, культура, молодь і спорт”, – повідомили в МЦГК “ДІЙ”.

Висновки експертів.

Передвиборна програма «Партії Вінничан» розрахована на всю область. У програмі партії зроблено акцент, що вона «не обіцяє «зниження тарифів» та «підвищення пенсій», вплинути на що не може, відповідно до закону». Багато уваги приділено розвитку аграрного сектору, створенню та підтримці фермерських і селянських господарств, стимулюванню розвитку малих міст. Мова йде також про розвиток усіх галузей області.

Експерти зазначають, що в передвиборчій програмі партії дійсно немає пунктів, які не є в повноваженнях депутатів місцевої ради.

Також у програмі вінницької політсили немає потенційного посягання на права людини чи інших дискримінаційних пунктів.

Програма вінницької партії має мало декларативних намірів і складається з конкретних обіцянок та проєктів.

Сама програма “Партії Вінничан” включає 5 кроків, реалізація яких має привести «до успіху Вінниччини»:

Підконтрольна громадам влада

Вінниччина – комфортна область для життя та розвитку

Інноваційна економіка з урахуванням специфіки області

Впровадження випереджаючих технологій

Взаємопідтримка і взаємодопомога.

Детальніше з програмою вінницької партії можна ознайомитись за посиланням: 5 кроків «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» до успіху Вінниччини.
Попередня публікаціяУ Вінниці в найближчі ночі можна буде спостерігати метеорний потік Оріоніди
Наступна публікаціяУ Вінниці розпочалась вакцинація проти сезонного грипу