У Вінниці з’явилась нова меморіальна дошка. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня захисників України, у Вінниці вшанували пам’ять загиблих і померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Відкрили меморіальну дошку на честь Героїв Чорнобиля на будівлі Вінницького коледжу будівництва і архітектури Київського національного університету і архітектури (пр. Коцюбинського, 53).

її встановили за ініціативи громадських організацій: «Асоціація жертв Чорнобиля», «Союз Чорнобиль України», «Інваліди Чорнобиля», «Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів» Чорнобиль – 86», Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», «Вінницького міського осередку», Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля», «Чорнобиль-Єдність», «Ветерани Чорнобиля», «Ветеранів-ліквідаторів на ЧАЕС та членів їх сімей міста Вінниці.

«Наразі на обліку в департаменті соціальної політики міської ради перебуває 2540 громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з них 1359 осіб – ліквідатори аварії на ЧАЕС. На превеликий жаль, сьогодні серед живих лишається менше половини з тих співвітчизників, хто боровся з наслідками цієї трагедії», – зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Попередня публікаціяМер привітав військових з Днем захисника України. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці продовжують розгортати ліжка для лікування хворих на COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я