У Вінниці продовжують розгортати ліжка для лікування хворих на COVID-19.

Від суботи у Вінниці хворих з коронавірусом почало приймати ще одне відділення в МКЛ №3, яке налічує 25 ліжок. У неділю хворих приймала також перша міська лікарня, і на ранок понеділка вона була заповнена вщент. З понеділка інфікованих почала приймати районна лікарня.

Оскільки у місті з кожним днем більшає людей з ковідом, у місті постійно зростає кількість ліжкомісць для лікування таких пацієнтів.

З моменту початку пандемії у місті кількість «ковідних» ліжок зросла з 45 до майже 350. Роботи по розгортанню додаткових ліжок продовжуються.

У суботу в МКЛ №3 почало приймати хворих на ковід ще одне відділення, яке розраховане на 25 ліжок. Тепер загалом у цьому закладі є 85 ліжок, пристосованих для лікування пацієнтів, інфікованих COVID-19. Продовжуються роботи по проведенню кисню на другому поверсі лікарні.
У міській клінічній лікарні №1 продовжують монтувати кисневу магістраль на четвертому поверсі в неврологічному відділенні на 30 ліжок, яке почало приймати хворих з коронавірусом на минулому тижні.

Також «ковідні» ліжка розгортають у відділеннях, де є технічна можливість централізованого забезпечення киснем. Серед них – пологовий будинок №1.

Попередня публікаціяУ Вінниці з’явилась нова меморіальна дошка. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці відкриють виставку про жінок і чоловіків з УПА, які кинули виклик двом тоталітарним режимам

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я