У Вінниці перевірили транспортну компанію на дотримання протиепідемічних заходів: виявили багато порушень. Про це повідомляє Держспоживслужба у Вінницькій області.

За період з 28 вересня по 02 жовтня 2020 року фахівцями Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області були проведені моніторингові обстеження об’єктів різного призначення щодо дотримання протиепідемічних заходів в період карантину.

Протягом звітного тижня, спільно з представником КП “Муніципальна варта”, було проведено обстеження КП “Вінницька транспортна компанія”:

  • в санвузлах відсутні антисептик, рідке мило та паперові рушники; для дезінфекції санітарно-технічного обладнання використовується дезінфікуючий розчин не встановленої концентрації;
  • порушуються правила приготування дезінфікуючого розчину відповідно до методичних вказівок для проведення дезінфекції транспортних засобів (трамваїв);
  • температурний скринінг працівників не проводиться в зв’язку з тим, що безконтактний термометр несправний;
  • під час обстеження транспорту було встановлено, що не всі пасажири використовують захисні маски, тому адміністрації підприємства рекомендовано розмістити поруч із входом на передні двері об’яви “Вхід лише в масках”.

За виявлені порушення складено 3 протоколи.

Попередня публікаціяУ Вінниці 48 підприємців вже отримали пільгу в рамках антикризової програми «Вінничани важливі»
Наступна публікаціяУ Ладижині працівники поліції затримали торговця метадоном

1 КОМЕНТАР

  1. Ті оголошення про маски біля входу мало ефективні. Значна частина пасажирів їде з масками на підборідді або з відкритим носом. Потрібні регулярні часті перевірки і адміністративні покарання порушників. Свідомість значної частини громадян вимагає “стимулювання”.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я