У Вінниці 48 підприємців вже отримали пільгу в рамках антикризової програми «Вінничани важливі». Про це повідомляє Вінницька міська рада.

В рамках антикризової програми «Вінничани важливі» 48 підприємців вже отримали пільгу по сплаті за оренду комунального майна, а 67 – звільнені від сплати за користування земельним сервітутом.   11 підприємців подали заявки на отримання фінансової підтримки  за новостворені робочі місця під час карантину. Таку підтримку вінницький бізнес отримує в рамках антикризової програми «Вінничани важливі».
Криза, викликана епідемією коронавірусу, зачепила усі сектори економіки без винятку.  Тому в місті розроблено низку заходів, які спрямовані на підтримку вінничан. Допомогу отримують не тільки соціально незахищені вінничани, а й представники бізнесу.
Попередня публікаціяСпортсмени з Вінниці вибороли п’ять золотих медалей на чемпіонаті області з класичного пауерліфтингу
Наступна публікаціяУ Вінниці перевірили транспортну компанію на дотримання протиепідемічних заходів: виявили багато порушень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я