На Вінниччині поліцейські вилучили у жителів області майже 16 000 рослин маку та конопель. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

З 20 травня по 24 вересня на території області проводилось оперативно-профілактичне відпрацювання «Мак-2020». За час проведення превентивних заходів працівники поліції вилучили понад 15 тисяч 800 незаконно посіяних рослин маку та конопель, зареєстрували 72 кримінальних провадження, 49 особам оголосили про підозру.

Превентивні заходи були спрямовані на виявлення та знищення посівів нарковмісних рослин маку та конопель, а також недопущення надходження цих рослин до споживачів наркотиків. За час відпрацювання поліцейські вилучили 15817 незаконно посіяних нарковмісних рослин, зокрема, 8448 рослин маку та 7369 рослин конопель.

За незаконне вирощування заборонених рослин відповідно до ст. 310 Кримінального кодексу України слідство розпочало розслідування 72 кримінальних проваджень, 49 правопорушникам оголошено про підозру. За незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин або конопель у кількості понад 50 рослин законодавством передбачено позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Попередня публікаціяСьогодні Віктор Бронюк говоритиме про місцеві вибори на Вінниччині у передачі “Право на владу”
Наступна публікаціяУ Вінниці поліція розшукує потерпілих жінок від сімейного афериста

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я