У Вінниці поліція розшукує потерпілих жінок від сімейного афериста. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

Працівники Лівобережного відділення поліції м. Вінниці встановлюють потерпілих від шахрайських дій 30-річного вінничанина. Чоловік входив у довіру до самотніх жінок, починав з ними жити та під різними приводами видурював значні суми коштів та оформляв від їх імені кредити. Одну з потерпілих, коли вона заявила про припинення стосунків, він вивіз у ліс та погрожував фізичною розправою. 30 вересня зловмиснику слідчі оголосили про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу, а суд арештував на час досудового розслідування.

Як з’ясувалось, зловмисник діяв за заздалегідь заготовленою схемою. Він знайомився з жінками, за кілька днів робив їм пропозицію одружитись, дарував обручку та починав жити разом, чекаючи весілля. З однією потерпілою він прожив три місяці, з другою – сім. За цей час, під приводом фінансових труднощів, пов’язаних з бізнесом, хворобами, аваріями, у які він нібито потрапляв, зловмисник видурював у своїх жінок значні суми грошей.

Крім цього, за час спільного проживання зловмисник скористався копіями паспортів потерпілих та без їх відома оформив на них миттєві Інтернет-кредити. Про це жінки дізнались від представників кредитних спілок, які почали телефонувати та нагадувати про погашення кредитної заборгованості. Як з’ясувалось, на ім’я однієї потерпілої зловмисник отримав 150 000 гривень кредитних коштів, іншої – 100 000 гривень.

За наявною інформацією, це не всі жертви зловмисника. Якщо хтось впізнав чоловіка та постраждав від його злочинних дій, телефонуйте до Лівобережного відділення поліції за номерами: (068)064-51-84. Зловмиснику оголошено про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Попередня публікаціяНа Вінниччині поліцейські вилучили у жителів області майже 16 000 рослин маку та конопель
Наступна публікаціяУ Вінниці відкрили оновлений паспортний сервіс

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я