Сьогодні о 21:45 Віктор Бронюк, номер перший у виборчому списку “Партії Вінничан” до Вінницької міської ради, у прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” говоритиме, про посилення самоуправління в регіонах, децентралізацію та власний політичний проект.
“Кому дістанеться Україна? Разом з місцевими виборами наближається момент, коли наша держава може стати геть іншою. Посилення самоуправління у регіонах, децентралізація – процеси, які, крім позитивних очікувань, у багатьох викликають тривогу за цілісність країни. Водночас драматичний виборчий двобій відбувається і в США, які мають неабиякий вплив на Україну. Як жовтневі вибори змінять Україну? Хто візьме гору в президентських перегонах у США та як перемога республіканців або демократів позначиться на політичному кліматі в Україні? Про це говоритимемо цього четверга у суспільно-політичному ток-шоу “Право на владу””, – йдеться в анонсі на офіційній сторінці передачі “Право на владу”, каналу 1+1.
Отже не попустіть, політичне шоу! Гостями в студії будуть: голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі, лідер партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко, кандидат на посаду міського голови Києва від партії “За майбутнє” Сергій Гусовський, народна депутатка від “Голосу”, кандидатка на посаду міського голови Вінниці від партії “Голос” Олександра Устінова, з кандидатом в депутати міської ради Вінниці від “Партії Вінничан” Віктор Бронюк, екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін, Надзвичайний і Повноважний Посл України Олександр Чалий, капітан першого рангу ВМС США у відставці Гаррі Табах.
На включеннях в ефірі: народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Нестор Шуфрич, голова політичної партії “За майбутнє” Ігор Палиця, кандидат на посаду міського голови Львова від ВО “Свобода” Руслан Кошулинський, кандидат на посаду міського голови Львова від партії “Європейська солідарність” Олег Синютка.
Початок о 21.45. Не пропустіть!

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я