У Вінниці мер оглянув підприємства харчової промисловості. Про це йдеться на сторінці мера міста Сергія Моргунова у фейсбуці.

Вінницький харчопром нарощує обсяги виробництва, незважаючи на непрості виклики пандемії COVID. Як галузь адаптувалась до нових умов, дізнавався з перших вуст. Відвідав підприємства “Солодка мрія”, “Харчосмакова фабрика”, “Макаронна фабрика”. Головне, що робочі місця збережені, а виробничий процес не зупинявся.

Ці підприємства безпосередньо причетні до створення вінницького гастробренду. Їхня продукція популярна не лише серед вінничан, а й далеко за межами країни. І важливо, що менеджмент формує плани подальшого розвитку.

Так, ПрАТ «Вінницький харчосмакова фабрика» хоче долучитися до проекту створення агрохабу, над яким спільно працюємо з французьким Діжоном. А саме – співпрацювати з місцевими фермерами щодо вирощення сировини. До речі, саме це підприємство було першим, хто залучив кредит для модернізації виробництва у рамках муніципальної програми підтримки бізнесу. З міського бюджету компанія отримала компенсацію по відсотках.

«ПрАТ «Вінницька макаронна фабрика» має намір наростити виробництво удвічі за рахунок введення нової лінії. Збільшувати географію експорту планує і ТОВ «Солодка мрія – Вінниця». А також розширити асортимент – незабаром виготовлятимуть морозиво на паличці на новій італійській лінії.
Добре, що бізнес інвестує у розвиток. Адже харчова промисловість – одна з конкурентних переваг нашого регіону.

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят

Попередня публікаціяУ Вінниці пропонують перейменувати площу Гагаріна на площу імені Перлова
Наступна публікаціяНа Вінниччині автомобіль збив велосипедиста

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я