У Вінниці пропонують перейменувати площу Гагаріна на площу імені Перлова. З даною петицією до міської ради звернувся вінничанин Шевчук Олександр. Нагадаємо, що у 2018 році вінничани пропонували змінити Гагаріна на Lady Gaga.

«Майже всі вінничани бачать, які гарні інновації запроваджуються у місті радником мера Віктором Перловим. За його словами це все необхідно аби у Вінниці не було комфорту автомобілям, а вінничани пересувалися містом велосипедом чи громадським транспортом, як це є у Європі.

Так з’явилось вже понад двадцять острівців “безпеки”, які найчастіше через свою надто велику ширину заважають безпечно  розминутися з острівцем та не зіткнутися з боковою автівкою, яка їде поруч. Така подія вже раніше траплялась поблизу авторинку.
Вже за декілька днів розпочне працювати світлофор на площі Гагаріна, а вже помітні перші недоліки. На цей момент Агенція просторового розвитку відреагувала та опублікувала відео про успіх майбутнього перехрестя та про те, що в разі дійсного успіху без заторів на даній площі вінничани будуть лише дякувати Віктору Перлову.

Власне цьому і пропоную перейменувати площу Гагаріна за дійсні успіхи Віктора за змінення вулиць у кращому напрямку та подяк йому від громадян територіальної громади Вінниці. » – йдеться у петиції, яку можна підписати за цим посиланням.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я