У Вінниці небайдужі жителі міста прибрали Бригантину від сміття. Небайдужі вінничани провели суботній ранок із користю для довкілля – влаштували генеральне прибирання на півострові “Бригантина”.

Про ідею започаткування масштабної екологічної акції розповів директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук, зазначивши: «Екологічна акція носить благородний і водночас цікавий характер та проводиться з метою привернення уваги громадськості до проблем екології.

До речі, Міжнародний день чистих берегів, який відзначається в усьому світі, був започаткований ще у 1986 році. Варто зазначити, що з кожним роком проведення екологічної акції набуває все більшої популярності. Зокрема, це пов’язано зі збільшенням кількості відходів, які обов’язково необхідно правильно утилізувати, застосовуючи роздільний збір сміття.

На мою думку, до проблеми екології вкрай важливо привертати увагу молодого покоління, а особливо дітей, адже майбутнє залежить від виховання особистості, її звичок, етичних підходів та правил у житті, спілкуванні та вихованні».

Попередня публікаціяУ Вінниці зведений загін батальйону «Вінниця» повернувся з зони ООС. Фото
Наступна публікаціяВінниця продовжує залишатися у «помаранчевій» зоні

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я