Вінниця продовжує залишатися у «помаранчевій» зоні. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Рівень завантаженості ліжок хворими на COVID-19 лікарень міста у Вінниці залишається високим – 71%, з них 42% – це хворі з підтвердженим  COVID методом ПЛР. Щодо охоплення населення тестуванням ПЛР та ІФА у місті цей показник становить 639 тестувань на 100 тисяч населення. Щодо кількості випадків захворювання на COVID-19 на сто тисяч населення за 14 днів, то у Вінниці цей показник становить 136 випадків. 
18 вересня відбулось чергове засідання Державної комісії з ТЕБ та НС. Її рішення №31 вступило в дію з 21 вересня, і Вінниця залишилась у «помаранчевій» зоні. Як розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, у Вінниці продовжують хворіти 716 пацієнтів. Це доволі велике навантаження на систему охорони здоров’я в цілому і для Вінниці також.
«На стаціонарному лікуванні з підтвердженим COVID-19 перебуває 71 особа. З підтвердженими випадками у МКЛ №1 перебуває 40 хворих, у МКЛ № 3 – 4 хворих. А якщо брати підозри і ймовірні ковіди, тобто, коли ще нема ПЛР або вже є ІФА позитивне, то у МКЛ №1 – 145 вінничан і ще 20 пацієнтів з районів. Тобто навантаження значне, – каже Олександр Шиш. – Ми уважно працюємо з кожним пацієнтом, хворим на ковід, і це дає позитивний результат – ми маємо один з найнижчих показників летальності серед пролікованих пацієнтів».
У Вінниці в цілому за час епідемії було лабораторно підтверджено 2704 випадків інфікування. Одужало 1939 (71,7%). На жаль, за час епідемії померло 49 вінничан.
Попередня публікаціяУ Вінниці небайдужі жителі міста прибрали Бригантину від сміття. ФОТО
Наступна публікаціяУ Вінниці розпочали проводити реконструкцію тепломережі на Хмельницькому шосе

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я