Вінниця посіла друге місце у рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У вересневому номері журналу Forbes Ukraine оприлюднено рейтинг кращих міст України для ведення бізнесу, в якому Вінниця посіла друге місце, випередивши міста-мільйонники, і поступившись Івано-Франківську лише трьома балами.

Автори дослідження оцінювали міста з населенням від 90 000 осіб за 10 параметрами. Лідер рейтингу набрав загалом 720 балів. На другому місці опинилася Вінниця із 717 балами. Також у трійці лідерів Львів, який набрав 708 балів. Загалом досліджено 38 українських міст.

За результатами оцінювання авторів рейтингу Forbes Ukraine, Вінниця значно випереджає Івано-Франківськ за критерієм “прозорість міської влади”, “транспортне сполучення” та “освіта”. Але поступається за такими показниками, як “купівельна спроможність”, “ділова активність” та “міграційна привабливість”.

Крім того, в журналі згадується, що за оцінкою аналітичного центру BRDO, Вінниця посідає І місце в країні за легкістю ведення бізнесу. А за результатами Всеукраїнського муніципального опитування Соціологічної групи «Рейтинг» та International Republican Institute задоволеність життям у Вінниці за 22 параметрами значно більша, ніж в усіх інших обласних центрах України.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці в мережі Фейсбук відзначив, що приємно, коли Вінницю відзначають експерти, але місту є до чого прагнути і робота над створення сприятливого бізнес-середовища не має зупинятись.

«Важливо, що Вінниця регулярно потрапляє у ТОП різних рейтингів. Адже це орієнтир для потенційних інвесторів. Ми створюємо умови для того, щоб бізнес у нашому місті міг комфортно працювати і створювати робочі місця. Заснували 3 індустріальних парки. Спростили систему, аби стимулювати підприємців відкривати свою справу. Коли у підсумку маємо нові заводи, інновації, робочі місця і надходження до бюджету – це і є конкретний результат співпраці з бізнесом. І безпосередньо впливає на розвиток громади», – каже Сергій Моргунов.

Попередня публікаціяУ Вінниці запровадили нові тарифи для електронних місячних квитків
Наступна публікаціяУ Вінниці містяни обурились, як обрізані верби біля Вишенського озера

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я