У Вінниці продовжують готувати до відкриття нову школу на Поділлі. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Продовжуємо готувати до відкриття нову школу на Поділлі. Окрім всього необхідного для проведення занять, – меблів, інвентаря, обладнання, – тут буде і галерея портретів видатних українців. 33 вишиті картини – це подарунок закладу відомої вінницької народної майстрині Любові Шаламай.

Мінівиставку розмістили на другому поверсі закладу символічно поруч із кабінетами української мови, українознавства та історії. Учні не лише знайомитимуться ближче з постатями зі шкільних підручників. Кожна робота вишивальниці – це окремий шедевр, в який вкладено велику працю і душу. І це , безумовно, також не менш важливий фактор виховання особистості маленьких вінничан. Було б цікаво, якби цей проект розвивався надалі силами колективу школи, і дітей у тому числі.

На изображении может находиться: в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

Нет описания фото.

На изображении может находиться: в помещении

На изображении может находиться: растение, небо, дерево и на улице

Попередня публікаціяУ Вінниці на вулиці Київській через падіння контактної мережі вантажівка збила електричну опору. ФОТО
Наступна публікаціяУ Вінниці карантинна межа досягає помаранчевого рівня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я