Home Відео Вінницькі АТОшники пікетували обласну адміністрацію і сварились з губернатором

Вінницькі АТОшники пікетували обласну адміністрацію і сварились з губернатором

0
Вінницькі АТОшники пікетували обласну адміністрацію і сварились з губернатором

Ініціатором та головним спікером «Акції запитання» став, учасник бойових дій, начальник відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій управління соціальної підтримки та державних гарантій Вінницької ОДА, Андрій Грачов. Сьогодні, під облдежадміністрацією, він та учасники АТО поставили питання, представнику Президента, голові ОДА Сергію Борзову.

За словами Андрія Грачова, Президент як головнокомандуючий українських військ знав про пораненого бійця і нічого не зробив для його порятунку. Як так сталось, хто нестиме відповідальність за загибель українського воїна? Саме ці питання озвучив, спікер вінницьких АТОшників, Андрій Грачов.

«Жоден слуга народу, нічого не написав про замордованого нашого бійця. Ніхто! Сепари спеціально самі не забирали і нам не віддавали. Вони морили його. І ніхто нічого не намагався зробити … Але ж це був чийсь син, чоловік або батько !!! адже на його місці може опинитися будь-хто … Кожного з Вас, хто проковтне це, чекатиме точно така ж врахувати. Я впевнений на 100%, що помираючи, це хлопець проклинав всіх і все … і всім тим, хто зараз поводиться аморфно, судилося померти в муках без сторонньої допомоги …», – написав перед проведенням акції на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Грачов.

До учасників бойових дій вийшов голова ОДА, розмова вийшла достатньо емоційною, чиновник та атошники висували взаємні звинувачення. Сергій Борзов дорікнув ініціатору акції тим, що він державний службовець та має працювати в робочий час і виконувати свої повноваження, у відповідь атошники критично висловлювались на адресу влади та піддали сумніву відповідь губернатора про відсутність у нього телефона Володимира Зеленського.

Деталі дивіться у відео.