Як оформити пенсію через інтернет розповіли у ПФУ Вінниччини. Відео

В умовах карантину сервіси, які дають змогу не відвідуючи установу Пенсійного фонду отримати послуги та консультації, вкрай важливі зазначають у ПФУ Вінниччини. Начальниця Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака розповіла, про те які сервіси працюють в області, електронну трудову книжку та автоматичне призначення пенсій за віком.    

«З першого липня запрацював новий сервіс, який має назву, автоматичне призначення пенсій. Відтепер, пенсіонеру, майбутньому пенсіонеру не потрібно додатково звертатися і особисто відвідувати органи пенсійного фонду. Хочу зазначити що це певною мірою прорив, адже послуга первинного призначення пенсії є дуже важливою для кожного жителя. Для кожної людини яка готується стати пенсіонером», – каже начальниця Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

За словами посадовиці ПФУ, раніше первинне призначення пенсії було довготривалим процесом, а електронні технології дають можливість його спростити. Докладніше про електронні сервіси та перерахунок пенсій у липні дивіться у відео.

Попередня публікаціяУ Вінниці поліцейські розшукали 10-річного хлопчика, який через образу на брата пішов з дому
Наступна публікаціяНа Вінниччині поліцейські затримали викрадача мопеда

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я