Home Новини У Вінниці поліцейські розшукали 10-річного хлопчика, який через образу на брата пішов з дому

У Вінниці поліцейські розшукали 10-річного хлопчика, який через образу на брата пішов з дому

0
У Вінниці поліцейські розшукали 10-річного хлопчика, який через образу на брата пішов з дому

У Вінниці поліцейські розшукали 10-річного хлопчика, який через образу на брата пішов з дому. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

16 березня працівники Вишенського відділення поліції м. Вінниці знайшли маленького вінничанина, який після конфлікту зі старшим братом пішов з дому. За дві години після надходження повідомлення поліцейські знайшли дитину та повернули батькам.
Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції Вінниччини Людмила Кузнєцова, до поліції звернулась вінничанка з повідомленням про зникнення свого 10-річного сина.

За словами заявниці, близько другої години дня після конфлікту з братом через планшет хлопчик пішов на прогулянку та додому не повернувся. На пошуки дитини задіяли весь особовий склад Вінницького відділу поліції та Вишенського відділення, орієнтування на дитину було надано усім мобільним та пішим екіпажам поліції та розміщено у соцмережах. Поліцейські перевіряли дитячі майданчики, магазини, місця скупчення людей, розташовані у мікрорайоні, де мешкає дитина.

Близько 23.00 год. оперативник вишенської поліції на вулиці Келецькій в дворі багатоповерхівок знайшов хлопчика. Поліцейські з хлопчиком та його рідними провели профілактичну роботу, щоб у подальшому не виникало подібних ситуацій. Зараз дитина знаходиться вдома з рідними. З початку року поліцією Вінниччини розшукано 220 дітей