У Вінниці показали як живуть собаки у притулку «Планета». Фото та відео

У Вінниці в притулку «Планета» живе майже двісті собак, ними опікуються волонтери та працівники притулку. Як живуть чотирилапі та як відобразився карантин на їх забезпеченні дізнавались журналісти Вінниця Press Point.

Притулок «Планета» зустрічає нашу знімальну групу гавкотом собак якій чути крізь високі металеві ворота. Привітна жінка Надія, що опікується собаками, проводить нас до вольєрів. Розповідає про своїх підопічних з теплом і сумом, адже за її словами, багатьох із них зрадили люди якім вони довіряли.

«Цього песика привезла сьогодні хазяйка, він іще не розуміє що відбувається. Привезла і лишила», – розповідає Надія, про пса який ледь не плаче виглядаючи з заґратованого вольєра.

За її розповіддю, собак привозять часто та не всіх «хазяїв» вдається побачити, часто просто прив’язують до воріт притулку, а цуциків підкидають під паркан. Деякі собаки уже тут знаходять собі другий дім та інших хазяїв.  Є тут і такі що виросли в притулку і іншого життя не знають.

«У нас можна знайти собі гарного охоронця і вірного друга собі в двір. Частіше забирають маленьких собачок та породистих, підкидають і таких», – розповідають люди що опікуються собаками.

Як забрати собі дорослого пса

Розпитуємо, як можна забрати собі дорослого песика. Справа не така проста як здається на перший погляд. Отже, спершу треба познайомитись і сподобатись один одному. І якщо ви знайшли свого друга, то можливо доведеться кілька разів навістити його і притулку, щоб звик до вас. А коли ви вже подружились сміливо можна везти знайомити з новим домом. Співробітники притулку обов’язково розпитають про умови і будуть цікавитись подальшою долею свого вже колишнього підопічного. Хоча, як кажуть, буває і таке що від собаки відмовляються вдруге і вона повертається в притулок.

Галасливі, милі, фотомоделі

Собаки при наближенні оператора та журналіста стрибають і гавкають. Гарні доглянуті песики дуже хочуть людської уваги. Агресії немає, а от бажання привернути до себе увагу повно. Песики заглядають в очі, виляють хвостами і якось дуже по людські кокетують з нами. Звичайно ми не втримались і нагладили, начухали собак досхочу. А деякі з них просто вразили роботою на камеру, просто моделі. Тож якщо ви думали завести собі чотирилапого друга приходьте, не пожалкуєте.

Карантин пережили але складно

Найбільшою карантинною проблемою була доставка харчів та медикаментів. Волонтери не могли доїхати до підопічних і взагалі відвідувачів майже не було. Допомоги стало менше. На сьогодні як і завжди притулок «Планета» потребує допомоги від не байдужих вінничан. Допомогти можна крупами, кормами чи ліками це препарати проти блох, кліщів та гельмінтів, а також грошима на придбання необхідного.

Реквізити для допомоги: Приват банк 5168 7422 2331 4703 Пономарь Світлана Миколаївна

Попередня публікаціяНа Вінниччині поліція розслідує аварію з трьома потерпілими, яку вчинив нетверезий водій
Наступна публікаціяПодорож Хмельниччиною: ТОП-5 туристичних місць Поділля. ФОТОРЕПОРТАЖ

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я