Home Вибори В “Партії Вінничан” спростували фейк про засновників

В “Партії Вінничан” спростували фейк про засновників

0
В “Партії Вінничан” спростували фейк про засновників

Лише декілька днів пройшло з моменту офіційної рестрації “Партії Вінничан”, а на її дискредитацію уже витрачаються великі кошти.

І якщо раніше в соцмережах озвучувались версії, що партію створив Порошенко, Гройсман та навіть Офіс Президента і Саакашвілі, то сьогодні в “засновники” “Партії Вінничан” чомусь записали лідера Європейської партії Миколу Катеринчука.

Чергову версію оприлюднила та поставила на політичну рекламу в соцмережах скандально відома фейсбук-сторінка “Діти Моргунова”.

Нагадаємо, українські політичні експерти ідентифікували цю технологічно-інформаційну групу як кальку з російських чорних технологій.

Читати: У Вінниці уже застосовують російський технологічний секонд-хенд

В місцевих ЗМІ спонсором спільноти “Діти Моргунова” називають олігарха Володимира Продивуса та нардепа від “Слуги народу” Максима Пашковського.

Читати: “Діти Моргунова” – це помічники Пашковського

В самій партії до чергового фейку поставились з іронією та попросили інтернет-ботів збільшити бюджети на рекламу, щоб побільше людей взнало про “Партію Вінничан”.

“В полку “батьків-засновників” Партії Вінничан прибуло.

Версії про ідеологів та засновників нашої з вами партії продовжують пробивати всі горизонти політичної фантазії місцевих політтехнологів та їх наймачів.

Спочатку нашу партію створив Порошенко, потім Гройсман, потім Офіс Президента і особисто Зеленський, потім з’явились версії, що Порошенко із Гройсманом, потім що Моргунов окремо від Гройсмана, десь навіть читали про Саакашвілі.

Тепер в “засновники” Партії Вінничан записали Катеринчука, який виконує якусь супер таємну місію у Вінниці по завданню Ющенка, Тимошенко та Гриценка.

Що тут можна сказати? Поки наш караван рухається, пишіть побільше і частіше, і обов’язково збільшуйте бюджет на рекламу, цим ви дуже допоможете популяризації “Партії Вінничан” у Вінницькій області.

Нагадуємо, що вже найближчим часом ми офіційно оприлюднимо всю інформацію про реальних засновників “Партії Вінничан”, відповімо на всі питання, що стосуються фінансів та ідеології, окреслимо нашу основну мету і завдання на місцеві вибори у Вінницькій області” – коментує черговий фейк “Партія Вінничан”.