За минулу добу поліцейські склали 48 адміністративних протоколів на порушників карантину. За інформацією заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Руслана Мороза, впродовж минулої доби поліцейські виявили 48 порушень законодавства в сфері дотримання діючих санітарних вимог. Більшість протоколів складені на суб’єктів господарювання, які допустили порушення в своїй діяльності.

За результатом:

11 протоколів за ст.44(3) КУпАП складено на власників крамниць;

12 – на продавців;

6 – на перевізників;

1 на власника ресторану;

4 – на власників ринків.

Поліція Вінниччини нагадує, що в області працюють і мобільні та піші патрулі для контролю за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм.

Крім того, поліцейські спільно із працівниками Держпродспоживслужби у складі рейдових груп перевіряють об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринки, заклади громадського харчування щодо виконання ними карантинних правил.
Закликаємо громадян дотримуватись санітарних протиепідемічних вимог, носити маски у громадських місцях, дотримуватись соціальної дистанції.

Порушення правил щодо карантину людей відповідно до ст.44-3 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян — від 17 000 до 34 000 гривень.

Від початку карантинних заходів поліцейськими складено 395 протоколів на порушників карантину, повідомляє поліція Вінницької області.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я