Home Новини Військові медики Вінниччини отримали три бокс-ізолятори для транспортування інфікованих. Фото

Військові медики Вінниччини отримали три бокс-ізолятори для транспортування інфікованих. Фото

0
Військові медики Вінниччини отримали три бокс-ізолятори для транспортування інфікованих. Фото

На Вінниччині військові медики отримали три бокс-ізолятори для транспортування інфікованих на COVID-19. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

В одній із військових частин Вінницького гарнізону, компанія ТОВ “Креатив-Агромаш” передала три Бокс-ізолятори для транспортування інфікованих на #COVID_19, відділенню медичного забезпечення аеромедичної евакуації Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. Бокс-ізолятор розробила команда інженерів Кременчуцького підприємства “Креатив-Агромаш”, яке займається монтажем сталевих силосів, резервуарів і елеваторного устаткування.

— Враховуючи ситуація яка склалася в країні спричиненою пандемією COVID-19, ми вирішили долучитися до боротьби з коронавірусною інфекцією. Спочатку ми розмірковували щодо виготовлення апаратів штучної вентиляції легенів, але порадившись із провідними лікарями зрозуміли, що на даний час це неможливо. А Бокс-ізолятори саме те, що наразі є доцільним та необхідним. Окрім того їх сертифікація не потребує затрат у часі, оскільки матеріали з яких вони виготовлені мають відповідні рівні сертифікації, – зазначив директор компанії ТОВ “Креатив-Агромаш” Юрій Андрієвський.

Одразу після передачі боксів з екіпажем оперативно-реанімаційного літака Ан-26 “Vita” було проведено інструкторське методичне заняття щодо експлуатації даного медичного обладнання.

За словами начальника відділення медичного забезпечення аеромедичної евакуації Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону підполковника медичної служби Павла Горчука, – подібні транспортні бокси мають попит. Вони потрібні для транспортування не лише інфікованих хворих, але і хворих з іншими ступенями тяжкості (опіки, поранення і т.д).

Бокс-ізолятор важить близько 17 кг, він герметичний, обладнаний приладами для подання кисню, компресором, фільтрами для знезараження повітря, має вбудовані рукавиці-манжети, щоб лікарі могли проводити певні маніпуляції без контакту з хворим. Він багаторазовий, добре дезінфікується.

В процесі роботи були обговорені деякі питання щодо удосконалення боксів-ізоляторів для перевезення не лише на борту оперативно-реанімаційного літака Ан-26 “Vita”, але і на будь-яких транспортних літаках.