Вчора у Вінниці в облдержадміністрації представили нового голову ОДА.

Указом Президента №238/2020 від 18 червня 2020 року з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації звільнено Скальського Владислава Володимировича.

Відповідно до Указу Глави держави №239/2020 від 18 червня поточного року, очільником Вінницької ОДА призначено Борзова Сергія Сергійовича.

Представив нового голову, перший заступник голови Офісу Президента Сергій Трофімов. В своєму виступі, вже колишній очільник області, Владислав Скальський розповів про досягнення області за останні роки в розвитку економіки. Сергій Борзов заступаючи на посаду розповів, про плани скорочення штату апарату облдержадміністрації, інвентаризації усіх наявних земель та пообіцяв працювати не в кабінеті, а в у лікарнях, школах, на дорогах, селах і районах. Та заявив що сформує чіткий план боротьби з СOVID-19.

“Я готовий до співпраці з медичною спільнотою, громадським сектором, бізнесом, волонтерами та представниками усіх сфер області. Ми повинні чесно проаналізувати всі програми про існування яких мешканці Вінниччини навіть не знають. Тим паче не відчувають ефективності їх реалізації. Сьогодні, кожна гривня має витрачатися ефективно і з користю для області”, – зазначив Сергій Борзов.

Згадав новопризначений губернатор і про сформований та затверджений Урядом перспективний план формування територій громад області, що складається з 63 об’єднаних територіальних громади та п’ять районів.

“Успішні громади – успішна країна. Є проблеми будемо спільно їх вирішувати. Я щиро прагну зробити все необхідно аби допомогти громадам Вінниччини бути спроможними”, – наголосив очільник Облдержадміністрації.

 

Представлення нового голови ОДА Сергія Борзова

Опубліковано Vinnytsia Press Point Пʼятниця, 19 червня 2020 р.

Попередня публікаціяВійськові медики Вінниччини отримали три бокс-ізолятори для транспортування інфікованих. Фото
Наступна публікаціяМайже п’ять років позбавлення волі присудили вінничанину що намагався дати “хабар” поліцейському