Home Новини У Вінниці на базі першої міської лікарні створили ІФА-лабораторію

У Вінниці на базі першої міської лікарні створили ІФА-лабораторію

0
У Вінниці на базі першої міської лікарні створили ІФА-лабораторію

У Вінниці на базі першої міської лікарні створили ІФА-лабораторію. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці. Сьогодні передали сучасний аналізатор та необхідні реагенти. Також комплект тест-систем лабораторія отримала від спецфонду «СтопВірус».

Це допоможе збільшити діагностування інфікованих коронавірусом осіб та розвантажити ПЛР-лабораторію обласного лабораторного центру. Тестування на антитіла показує, чи є у людини імунна відповідь на вірус SARS-CoV-2. Результат готовий за 3 години.

На жаль, статистика захворюваності вінничан на коронавірус за останній тиждень і заповнені ліжка у наших лікарнях поки не дають нам оптимістичних прогнозів. Поспілкувався з колективом лікарні – працюють понаднормово, в реанімації перебувають дуже важкі пацієнти. Це колосальні напруга і відповідальність.

Звичайно, напередодні професійного свята медичних працівників хотілось би говорити про гарні новини. Але без спільних зусиль усієї громади ми не переламаємо хід подій. Ми робимо усе, щоб підтримати медиків. Але від кожного залежить, яким буде День медика для вінницьких лікарів – спокійним чи напруженим.