Громадський рух «Ми – Вінничани» оприлюднив чергову заяву.

Вінничани» планують отримати більшість у всіх місцевих радах, розповідають про принципи формування команди, спростовують чергові фейки щодо лідерів руху та анонсують перші публічні заходи.

Про нашу нову політичну силу вже говорять на центральному рівні у всеукраїнських ЗМІ і називають головною політичною інтригою року та прогнозують 5% підтримки виборців вже на старті. Але це далеко не той результат, який повинні отримати вінничани на місцевих виборах.

Йдеться про публікацію загальноукраїнського видання Gazeta.ua: “Нова вінницька партія може вже на старті мати більше 5% підтримки виборців

Тепер розумієте активність старих політиків та наших опонентів? Все просто. Вони отримали результати чергового соціологічного дослідження, в якому наша ще не створена політична сила долає прохідний бар’єр”, – переконані “вінничани”.

Тому представники політичних штабів продовжують поширювати фейкові версії про ідейних натхненників та організаторів нашого руху.

Тепер наші “доброзичливці” з виборчих штабів деяких партій приписують нам депутатів обласної ради. Їх мета зрозуміла – дискредитувати нову політичну силу. Методи звичні для місцевої політики: фейки, вкиди, чорний піар”.

Також громадський рух “Ми – Вінничани” категорично спростовує причетність до їх діяльності будь-яких теперішніх чи колишніх депутатів.

Офіційно повідомляємо. Серед засновників, організаторів та членів нашої команди немає жодного чинного народного депутата, депутата обласної, міської, районної, сільської ради, тощо.

Одночасно запевняємо всіх наших прихильників та опонентів. Перша політична партія Вінниччини створюється для того, щоб знайти кращих представників місцевих громад нашої області і допомогти їм сформувати ефективну і патріотичну більшість в кожній місцевій раді Вінниччини”.

Тому. Жодних “котів у мішках” від вінничан на місцевих виборах не буде!

Також представники руху анонсують перші публічні заходи та офіційну презентацію засновників та учасників майбутньої вінницької партії.

Щодо реальних засновників нашого руху та членів команди. Незабаром ми поіменно оголосимо вінничан, які взяли на себе відповідальність створити перший політичний бренд Вінниччини та реальну політичну силу, яка буде відстоювати інтереси Вінниччини та боротись за права вінничан на всіх рівнях.

Щодо позитивної оцінки та позитивних прогнозів центральними ЗМІ нашої політичної сили.

Переконуємо вас, 5% – це дуже мало для вінничан. Нам потрібна більшість в кожній місцевій раді Вінницької області”.

Переконані активісти громадського руху.

Попередня публікаціяНа Вінниччині судитимуть чоловіка що підробив документи на землю
Наступна публікаціяКабмін погодив нового очільника Вінницької ОДА. Що про нього відомо

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я