Посадовцям Укртрансбезпеки з Вінниччини обрали запобіжний захід та призначили заставу у 42 тисячі гривень

Прокуратура Вінницької області погодила повідомлення про підозру, затриманим минулої п’ятниці у місті Києві, заступнику начальника Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області та головному спеціалісту цього ж органу за двома фактами отримання ними неправомірної вигоди. 

Так, наразі посадовці підозрюються у вчиненні злочинів, передбачених 

ч. 3 ст. 368 КК України – одержання службовою особою неправомірної вигоди, за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, вчинене повторно.

Крім того, Вінницький  міський суд розглянув клопотання про обрання запобіжних заходів та прийняв рішення про достатність правових підстав для обрання найсуворішого з передбачених законом – тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 42 тисячі гривень.

Разом з тим, прокуратура Вінницької області наполягала на визначенні розміру застави у сумі 168 тисяч гривень, а тому найближчим часом буде внесено апеляційні скарги, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

Нагадаємо: Слідством попередньо встановлено, що група службових осіб Укртансбезпеки у Вінницькі області, діючи за попередньою змовою, систематично вимагала та одержувала від перевізників, у тому числі іноземців, неправомірну вигоду за створення умов безперешкодного проїзду дорожніх пунктів, не зважаючи на можливі порушення щодо ваги вантажу, кількості годин безперервного перебування за кермом транспортних засобів тощо.

Правоохоронцями зафіксовано ряд епізодів отримання неправомірної вигоди у такий спосіб еквівалентної від 500 до 2000 гривень за кожен транспортний засіб.

У ході обшуку транспортного засобу Укртрансбезпеки виявлено банкноти різних номіналів в українській гривні, румунських леях, російських рублях, євро та доларів США на загальну суму близько 70 тис. грн. Вказана сума, за версією правоохоронців, може бути, так званим, «чорним прибутком» затриманих лише за одну добу.

Попередня публікаціяУ Вінниці запрацював новий соціальний офіс на Замості. ФОТО
Наступна публікаціяУ Вінниці жінка на підпитку зіткнулась з металевим стовпчиком. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я