Home Новини До кінця червня у Вінниці закінчать нову школу на Поділлі. ФОТО

До кінця червня у Вінниці закінчать нову школу на Поділлі. ФОТО

0
До кінця червня у Вінниці закінчать нову школу на Поділлі. ФОТО

Відчутні зміни відбулись по будівництву школи на 1200 дітей в районі Поділля. В травні, під час виїзної наради за участю міського голови Сергія Моргунова, голови Вінницької ОДА Владислава Скальського та міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова було обговорено фінансування та будівництво цього об’єкту.

З січня по травень 2020 року фінансування здійснювалось за кошти Вінницької ОТГ. Наразі, надійшла частина коштів з державного фонду регіонального розвитку.

Сьогодні відбулась робоча нарада за участю представників міністерства на чолі з радником міністра, керівником проектного офісу Олександром Лукашуком, заступника голови ОДА Олександра Піщика, представників замовника – департаменту капітального будівництва міської ради, генпідрядника – ТОВ «БМУ-3» і власне – заступника міського голови Андрія Очеретного.

Представниками міністерства здійснено огляд об’єкту і відзначено високу ступінь готовності та якість виконаних робіт.
Основні будівельні роботи по будівлі школи завершені. Погодні умови дещо скоригували графік виконання робіт по спортивному ядру школи, яке буде мати сучасне штучне покриття на полі, освітлення, трибуни, роздягальню для хлопчиків та дівчат.
Замовник та генпідрядник планують впродовж місяця завершити будівельно-монтажні та допоміжні роботи.
Паралельно- департаментом освіти Вінницької міської ради, з 1 червня 2020 року здійснюється прийом заяв для зарахування в гімназію №24.

“За час нашого перебування, для подачі документів, прийшло декілька сімей в тому числі з майбутніми учнями навчального закладу.
Загалом за 3,5 дні подали заяви 440 батьків. Знаковий об’єкт для Вінниці , Вінницької області та України”, – коментує, заступник міського голови Вінниці, Андрій Очеретний.