Home Новини Вінничани сплатили майже 214 мільйонів військового збору

Вінничани сплатили майже 214 мільйонів військового збору

0
Вінничани сплатили майже 214 мільйонів військового збору

Упродовж січня-травня 2020 року платники податків Вінниччини перерахували на модернізацію українського війська 213 мільйонів 924,5 тисячі гривень військового збору. Як зазначає в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк, сплачена до держбюджету сума зросла, порівняно з аналогічним періодом минулого року, більш ніж на 7,8 мільйонів.

За словами очільника обласної податкової служби такий приріст є цифровим підтвердженням свідомого ставлення мешканців регіону до важливості перерахування цих коштів на реформування, розвиток та модернізацію української армії. 

Разом із тим, через карантинні обмеження, пов’язані з COVID-19, посадовець зауважує на недовиконанні прогнозованого показника майже на 12 мільйонів гривень. Утім, зважаючи на поступовий вихід із карантину та зростання у регіоні рівня заробітних плат, у податковій службі Вінниччини прогнозують подальшу стабілізацію надходжень військового збору до держбюджету, повідомляє сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.