У Вінниці затримали чоловіка, який знаходився у розшуку. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.
Вчора, близько 17-ї години, патрульні отримали виклик про конфлікт у Вінницькій міській раді. По прибуттю на місце події інспектори з’ясували, що 44-річний чоловік хотів, аби під час прийому громадян його обслужили без черги.
Перевіривши особу по базі даних, патрульні встановили, що вінничанин знаходиться в розшуку столичної поліції за підозрою у вчиненні хуліганства та втручанні в діяльність судових органів.
Охоронці порядку доставили чоловіка до відділку поліції, де про нього повідомили ініціатора розшуку.