За неповагу до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, неодноразова судимий, знову повернеться за грати.

За принципової позиції Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області судом засуджено раніше неодноразово судимого жителя міста Хмільник за вчинення умисних злочинів, у тому числі, хуліганства.

Прокурором у суді доведено, що зловмисник, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з хуліганських спонукань, грубо порушуючи громадський порядок, загальноприйняті норми і правила поведінки та виражаючи явну неповагу до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, безпричинно спричинив тілесні ушкодження потерпілому.

Дії засудженого кваліфіковані за ч. 3 ст. 296 КК України, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю (хуліганство), вчинене особою, раніше судимою за хуліганство.

Правову оцінку діям вказаного правопорушника надано Хмільницьким міськрайонним судом, який визнав останнього винним у скоєнні злочину та призначив покарання, пов’язане з позбавленням волі на 4 роки 6 місяців.  

Рішенням Вінницького апеляційного суду вирок Хмільницького міськрайонного суду залишено без змін, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

Попередня публікаціяНа Вінниччині від початку року зібрали податків на більше ніж 6,6 мільярдів гривень
Наступна публікаціяУ Вінниці демонтаж риштування з історичного прибудинкового будинку Фігмана та Хасіна оцінили у 83 тисячі