Home Новини На Вінниччині від початку року зібрали податків на більше ніж 6,6 мільярдів гривень

На Вінниччині від початку року зібрали податків на більше ніж 6,6 мільярдів гривень

0
На Вінниччині від початку року зібрали податків на більше ніж 6,6 мільярдів гривень

Незважаючи на карантинні обмеження, пов’язані з COVID-19, за січень-травень 2020 року платники податків Вінниччини перерахували до бюджетів 6 мільярдів 653 мільйони 51,6 тисяч гривень. Про це повідомляє в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

За словами посадовця, отримана сума майже на 42,4 мільйони гривень перевищує очікувані цифри та на більш ніж 354,6 мільйони – надходження за аналогічний період минулого року. 

Із загальної суми, перерахованої платниками за звітний період, внесок до держбюджету перевищив 3 мільярди 133,5 мільйонів гривень. Місцеві бюджети за цей час отримали понад 3 мільярди 519,9 мільйонів гривень. 

Наразі, як наголошує Олег Мартинюк, зростання, проти січня-травня 2019 року, досягнуто як за платежами до державного, так і за надходженнями до місцевих бюджетів – майже 233,0 млн грн та понад 121,6 млн грн відповідно. 

Також позитивна динаміка простежується за основними бюджетоформуючими платежами: податком на доходи фізичних осіб, податком на додану вартість з вироблених в Україні товарів та єдиному податку, повідомляє сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.