Home Відео На Вінниччині повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи, що займались торгівлею людьми

На Вінниччині повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи, що займались торгівлею людьми

0
На Вінниччині повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи, що займались торгівлею людьми

Прокуратура Вінницької області погодила повідомлення про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину трьом учасникам організованої злочинної групи, які, впродовж жовтня 2018 – червня 2019 років, шляхом обману та з використанням уразливого стану потерпілих, займались вербуванням, переміщенням та переховуванням людей з метою їх трудової експлуатації на пилорамі, що знаходиться на території Бершадського району. 

Слідством встановлено, що учасники вказаної організованої групи, користуючись уразливим станом потерпілих, що полягав у відсутності у них грошових коштів, документів, що посвідчують особу, постійного місця проживання, застосовуючи погрози насильства, а також примушували за будь-яких погодних умов безоплатно, без вихідних днів та достатнього часу для відпочинку, здійснювати роботи різного ступеня важкості. Слідством установлено 9 осіб, потерпілих від даного злочину.

Досудове розслідування у провадженні здійснюється слідчим управлінням ГУНП у Вінницькій області.

Двом учасникам організованої злочинної групи інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбаченого за ч.ч. 2, 3  ст. 149 КК України, а третьому –  за ч. 3 ст. 149 КК України.

Довідково: ст. 149 КК Україи –  Торгівля людьми.
ч. 2 ст. 149 КК України, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
ч. 3 ст. 149 КК України,- караються позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.