У Вінниці ресторатори та готельєри навчатимуться консолідації. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

В рамках проекту «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці» відбудеться серія освітніх модулів з консолідації середовища сфери гостинності для посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва у туристичній сфері.Проект «Вінницький стандарт гостинності» впроваджує ГО Спілка Підприємців «СТІНА» за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) в партнерстві з департаментом маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Проект має на меті посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності, в тому числі за рахунок консолідації середовища, що має особливу актуальність в умовах впровадження антикризового менеджменту.

З 26 травня по 7 липня триватимуть навчальні бізнес-тренінги, які допоможуть представникам сфери гостинності міста Вінниці більше дізнатися, чому варто об’єднувати зусилля, які форми об’єднань існують та як розвивати бізнес-об’єднання.
Програма навчання складається з 6 модулів offline тренінгу та коучингу для 7 учасників сфери гостинності.

Паралельно відбуватиметься online трансляція семінару для інших учасників сфери гостинності. Навчання стосуватимуться таких тем: «Роль бізнес-об’єднань в громадянському суспільстві»; «Стратегічне планування та управління в бізнес-об’єднанні»; «Членство в бізнес-об’єднаннях»; «Комунікації в бізнес-об’єднаннях: зовнішні та внутрішні»; «Адвокація в бізнес-об’єднаннях»; «Фандрейзинг в бізнес-об’єднаннях».

Тренінг в режимі offline буде проходити за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна 14, офіс 205,трансляція в online режимі на платформі zoom.us. Участь в навчанні безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Всі учасники мають обов’язково заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/EhAfH22V8Ltb8hkC9

Попередня публікаціяУ Вінниці дистанційно відбувся перший етап міського конкурсу учнівських екологічних ініціатив
Наступна публікаціяНа Вінниччині 10 років в’язниці загрожує жителям Літинського району за побиття знайомого

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я