Home Новини У Вінниці триває голосування за найкращий «Навчальний заклад Європейського рівня 2020»

У Вінниці триває голосування за найкращий «Навчальний заклад Європейського рівня 2020»

0
У Вінниці триває голосування за найкращий «Навчальний заклад Європейського рівня 2020»

«Європейська освіта у європейському місті», саме під таким гаслом Відділ молодіжної політики разом з Вінницькою молодіжною радою проводять онлайн конкурс “Навчальний заклад Європейського рівня 2020”. Конкурс приурочений до Дня Європи. Переможці які здобудуть призові місця отримають відзнаку Навчального закладу Європейського рівня 2020».

Перемогу здобуде той навчальний заклад, в якому підтримуються європейські цінності для навчання та умови для змістовного дозвілля молоді, зазначають організатори.

Наразі вінничани голосують за кращій виш, коледж та училище і вже можна побачити хто стрімко виривається в лідери, а який навчальний заклад відвертий аутсайдер.

Як розподілились вподобання вінничан

Серед вишів впевнене лідерство тримає ВНАУ з 2518 голосами тримає, нижню частину рейтингу очолює Вінницька філія УСЗ з 5 голосами.

Найбільше вподобань серед вінницьких коледжів набрав Вінницький технологічно-промисловий коледж ВНАУ з 1803 голосами, а найменше Вінницький коледж Університету “Україна” з 27 голосами.

Самим популярним училищем в голосуванні стало ДПТНЗ “Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище” з 587 голосами, а найменше голосів 0 зібрало ДПТНЗ”ВМВПУ” .

Але час іще є і підняти рейтинг рідного навчального закладу можна якщо зайти на сторінку у Фейсбуці Вінницької молодіжної ради та проголосувати.

Умови конкурсу:
Перейти на сторінку Вінницька Молодіжна Рада ;
Проголосувати за навчальний заклад;

Підсумки голосування будуть рахуватися тільки на сторінці Вінницької молодіжної ради та будуть відомі 27 травня.
Навчальні заклади, які здобудуть призові місця 1, 2, 3 обов’язково отримають свої відзнаки “Навчального закладу Європейського рівня 2020” після закінчення карантину!

«Підтримаємо разом навчальні заклади свого міста, адже зразкова тенденція європейської освіти – це успішний фактор розвитку міста», -зазначають організатори.