У Вінниці представники спецфонду «СтопВірус» передали для швидкої медичної допомоги та лікарні №1 чергову допомогу. Фото

У Вінниці представники спецфонду «СтопВірус» передали для швидкої медичної допомоги та лікарні №1 чергову допомогу. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сьогодні представники спецфонду «СтопВірус» передали для персоналу швидкої медичної допомоги та міської клінічної лікарні №1 чергову допомогу – засоби індивідуального захисту. Це бахіли, респіратори, дезінфікуючий засіб, комплекти постільної білизни, захисні щитки, одноразові медичні маски та захисні комбінезони.

З кінця березня лікарні Вінниччини різних рівнів отримують допомогу від ініціативи Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова «СтопВірус». Деякі лікарні її отримують уже не вперше.

Цього разу до Вінницької міської клінічної лікарні №1 представники ініціативи «СтопВірус» передали 500 респіраторів FFP2, 40 комплектів постільної білизни, 45 захисних щитків, 1000 пар одноразових високих бахіл. Персонал швидкої медичної допомоги отримав 1000 респіраторів FFP2, 1000 одноразових медичних масок, 1000 пар високих бахіл, 60 одноразових комбінезонів, дезінфікуючий засіб. Також, кожен із медичних закладів отримав мед від одного із благодійників, які підтримали ініціативу «СтопВірус».

«Ми уже не перше надаємо допомогу саме цим закладам. Сьогодні, окрім індивідуальних засобів захисту для медиків, комплектів постільної білизни та деззасобу ми передаємо ще й мед. До нашого фонду долучилося багато небайдужих людей, нам вдалося зібрати загалом майже 4 мільйони гривень. Наразі ми активно працюємо над закупівлею тих ліків, яких не має у протоколі лікування, та тест-системами», – розповіла голова правління Благодійного фонду «Подільська громада» Олена Данілова.

Попередня публікаціяІсторія успішного розірвання договору про оренду землі на Вінниччині в Барському районі
Наступна публікаціяНа Вінниччині в цьому році завершиться ремонт міжнародної траси М-12. ФОТО

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я