У Вінниці на Тяжилові встановили сучасний закритий контейнерний майданчик

У Вінниці на Тяжилові встановили сучасний закритий контейнерний майданчик. Про це повідомляє Вінницька міська рада. У дворах по вул. Ватутіна, 46 та Москаленка,65 встановили сучасний закритий контейнерний майданчик. Такі майданчик з цього року встановлюватимуть по всьому місту.

Щороку департамент житлового господарства у Вінниці здійснює капітальний ремонт контейнерних майданчиків для збору відходів та встановлює нові конструкції. Поступово вони з’являться по всій території міста. Цього року їх вдосконалили і розпочали встановлювати майданчики закритого типу.

«Минулого року ми встановили майданчик такого типу, аби протестувати , чи буде він зручний мешканцям і підприємству, яке вивозить сміття. Рік експлуатації показав значні переваги такої конструкції від попередньої версії. Вона зручна у користуванні і дає можливість розташувати більшу кількість баків. Тому з цього року ми по місту будемо встановлювати вже такі контейнерні майданчики. Він зроблений з металу, і у разі пошкодження ми легко зможемо замінити ту чи іншу частину конструкції», – розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Попередня публікаціяУ Вінниці триває будівництво новітнього корпусу міської лікарні швидкої медичної допомоги. Відео
Наступна публікаціяБлискавична спецоперація Офісу Президента у Вінниці. Ліквідовано загрозу національній безпеці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я