Home Новини На Вінниччині планують відкрити продовольчі ринки вже до кінця тижня

На Вінниччині планують відкрити продовольчі ринки вже до кінця тижня

0
На Вінниччині планують відкрити продовольчі ринки вже до кінця тижня

На Вінниччині фермери не можуть продавати свою продукцію, малі приватні підприємці залишились без заробітку, це результат закриття ринків у зв’язку з карантином. Підприємці вже протестують, а самі сміливі силоміць відкривають закриті базари. Отже, як стало відомо на державному рівні обговорюється прийняття рішення про відкриття ринків. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, радник на громадських засадах прем’єр-міністра України з питань економічного розвитку та земельної реформи, Олексій Мушак.

«В середу на Кабміні скоріш за все приймуть рішення відкрити ще 280 ринків. Правильний крок в правильному напрямі. Дякую, що почули людей. Будівельні магазини, літні майданчики ресторанів, кав’ярні та малий бізнес також мають отримати право працювати. Це задача для лобіювання на цей та наступний тиждень. До цього деяким продовольчим ринкам також можна було працювати. але там були такі вимоги та покарання, що більшість вибрало бути закритими», – повідомляє Олексій Мушак.

Також він постить фото з офіційного телеграм каналу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля де обговорюється це питання.

«В середу Кабмін розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків. Це стало можливим завдяки тому, що МОЗ та Мінекономіки розробили чіткі критерії роботи та алгоритм контролю. Йдеться про відкриття більш ніж 280 продовольчих ринків по всій території України, які зможуть функціонувати з дотриманням жорстких санітарних норм. Цей перелік може бути розширений, якщо й інші ринки зможуть забезпечити належні умови роботи. За порушення вимог буде встановлена відповідальність, аж до закриття ринків на певний період», – пише прем’єр-міністр.

Вінницька обласна державна адміністрація, наразі повідомити які саме ринки Вінниччини буде відкрито не може, адже рішення про відкриття ринків, на державному рівні, іще не прийняте.

«Перше – це має бути прийняте рішення на загальнодержавному рівні, а вже тоді на засіданнях обласних ТЕБ та НС та органів місцевого самоврядування будуть прийматись подальші рішення», – коментують у Вінницькій ОДА.