На Вінниччині фермер перекопує свій врожай цибулі бо її немає куди збувати. Відео

На Вінниччині фермер перекопує свій врожай цибулі бо її немає куди збувати. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на свої сторінці у фейсбуці.

“Побачив відео фермера з Літинщини Миколи Кипоренка, який перекопує свій врожай цибулі і те саме збирається зробити з редискою, бо не має як реалізувати свою продукцію. Це те, про що я говорив – закриття продовольчих ринків неминуче призведе до того, що фермери і дрібні аграрії будуть вимушені повністю зупинити свою діяльність. Для Вінниччини, яка є аграрним регіоном, це може мати критичні наслідки.

Лише у Вінниці на ринках торгівлю продовольчої групи товарів здійснювали біля 2500 фермерів, підприємців і селян. Крім того, закриття ринків позначалось на тому, що в торгових мережах тепер високі ціни на ті ж овочі, – бо немає конкуренції. І більше скупчення людей – а це вже порушення соціальної дистанції, необхідної при карантині.
Це проблема зараз не тільки нашого міста, але й усіх регіонів. Тому впевнений, що Уряд має переглянути своє рішення щодо заборони роботи продовольчих ринків. І їх робота буде відновлена. Звичайно, з жорстким дотриманням усіх вимог роботи під час карантину. ” – повідомляє очільник міста.

Побачив відео фермера з Літинщини Миколи Кипоренка, який перекопує свій врожай цибулі і те саме збирається зробити з редискою, бо не має як реалізувати свою продукцію.Це те, про що я говорив – закриття продовольчих ринків неминуче призведе до того, що фермери і дрібні аграрії будуть вимушені повністю зупинити свою діяльність. Для Вінниччини, яка є аграрним регіоном, це може мати критичні наслідки. Лише у Вінниці на ринках торгівлю продовольчої групи товарів здійснювали біля 2500 фермерів, підприємців і селян. Крім того, закриття ринків позначалось на тому, що в торгових мережах тепер високі ціни на ті ж овочі, – бо немає конкуренції. І більше скупчення людей – а це вже порушення соціальної дистанції, необхідної при карантині.Це проблема зараз не тільки нашого міста, але й усіх регіонів. Тому впевнений, що Уряд має переглянути своє рішення щодо заборони роботи продовольчих ринків. І їх робота буде відновлена. Звичайно, з жорстким дотриманням усіх вимог роботи під час карантину.

Опубліковано Сергієм Моргуновим Понеділок, 27 квітня 2020 р.
Попередня публікаціяНа Вінниччині планують відкрити продовольчі ринки вже до кінця тижня
Наступна публікаціяУ Вінниці водій намагався «домовитися» з патрульними за 10000 гривень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я