На Вінниччині для підприємців які постачають медобладнання та ліки для боротьби з COVID-19 відмінили ПДВ. ІНФОГРАФІКА

Про карантинні нововведення для бізнесу, інформують вінницькі податківці. В підготованій інфографіці можна ознайомитись з практичними особливостями застосування звільнення від ПДВ.

ДПС роз’яснює положення податкового законодавства, запроваджені Законом України від 30 березня 2020 року № 540-IX. 

Отже, як пояснюють податківці, щодо практичних аспектів виконання вимог пункту 71 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України. Вінницькі підприємці що проводять операції з постачання  на митній території України товарів (в тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби, звільняються від оподаткування ПДВ операцій. Серед іншого, податкова роз’яснила і особливості складання податкових накладних та відображення у податковій звітності операцій, здійснених у періоді з 17 березня по 2 квітня 2020 року. 

Попередня публікація70% вінничан схвалюють діяльність мера Вінниці, більше 50% готові проголосувати за партію яку він очолить. Опитування
Наступна публікаціяЯк вберегти в кишені 17 тисяч гривень, пояснили фахівці безоплатної правової допомоги. ВІДЕО