У Вінниці представники благодійного фонду «Подільська громада» розвезли індивідуальні засоби захисту медикам лікарні Пирогова. Фото

  У Вінниці представники благодійного фонду «Подільська громада» розвезли індивідуальні засоби захисту медикам лікарні Пирогова. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

  Представники благодійного фонду «Подільська громада» продовжують розвозити індивідуальні засоби захисту медичним працівникам від ініціативи Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова «СтопВірус». Сьогодні, 14 квітня, захисні костюми, щитки, одноразові маски, обприскувачі та дезенфікуючий засіб «Полідез» передали до Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова.

  «Сьогодні ми привезли від ініціативи «СтопВірус» колективу «Пироговки» – 1000 медичних масок, 80 захисних одноразових костюмів, 100 щитків для обличчя, два обприскувачі для оброблення приміщення та дезінфікуючий засіб «Полідез». Ми продовжуємо працювати і по мірі надходження розподіляємо засоби захисту по медичним закладам», – повідомив голова наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрій Дручинський.

  В лікарні ж зазначають, що хоч вони й не приймають пацієнтів з COVD-19, але медики потребують засобів захисту. Адже працюють з різними пацієнтами, проводять забір аналізів, тому мають бути захищені.

  «Та ситуація, яка є сьогодні, вимагає захисту персоналу. Ми повинні бути лікарнею без коронавірусу, адже люди сьогодні хворіють не тільки ним. Є пацієнти, які потребують гострої операції, тому лікарня працює 24 години сім днів на тиждень, щоб надати цю допомогу. Якщо у нас не буде виявлено таких випадків, то ми допоможемо хворим. Якщо у нас будуть випадки COVD-19, значить, лікарня точно закриється на карантин. Ми вдячні ініціативі «СтопВірус», адже медичний персонал має бути захищений», – зауважив директор Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова Олександр Жупанов.

  Попередня публікаціяУ Вінниці пригадали першу висотну пожежу на телевізійній щоглі
  Наступна публікаціяУ Вінниці швейна фабрика «Поділля» виготовляє захисні комбінезони для лікарів. ФОТО