У Вінниці пригадали першу висотну пожежу на телевізійній щогліі. Про це йдеться на сторінці Директора Центру Історії Вінниці Олександра Федоришена у фейсбуці..
Перша висотна пожежа у Вінниці сталась у 1983 році, коли на висоті 230 м палала радіотелевізійна щогла на вулиці Максимовича (її загальна висота – 354 м).
Зайнялися кабелі. Через те, що ліфт не працював, пожежники підіймалися по сходах з вогнегасниками. Ювелірна робота команди, які працювали у повному екіпіруванні на неймовірній висоті, запобігла виходу з ладу телевежі та іншим трагічним наслідкам.
У гасінні вогню відзначились начальник караулу міської самостійної воєнізованої пожежної частини №1 лейтенант М. Кудрик та сержант І. Татієвський. За виявлену мужність обидва вогнеборці були нагороджені медалями “За відвагу на пожежі”.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/93280417_1575485755959830_1202434948452057088_n.jpg)