На Вінниччині податківці зібрали з боржників понад 18 мільйонів гривень

Вжиті податковою службою Вінниччини до боржників заходи, додали зведеному бюджету 18,7 мільйонів гривень. Протягом січня – березня 2020 року підрозділами по роботі з податковим боргом Вінницької області за рахунок вжиття заходів до підприємств-боржників, забезпечено надходження до зведеного бюджету в сумі 18,7 млн грн. Із цієї суми   державний бюджет отримав 14,4 млн грн., місцевий бюджет – 4,3 млн грн.

У розрізі основних видів податків найбільші суми надходжень забезпечено з   податку на додану вартість – 11,7 млн грн., із плати за землю – 1,2 млн грн.,  податку на прибуток – 0,9 млн грн., податку з доходів фізичних осіб – 0,4 млн грн.

За рахунок реалізації майна боржників (рухомого і нерухомого, цілісних майнових комплексів, майна банкрутів) упродовж І кварталу нинішнього року. до бюджетів усіх рівнів спрямовано 1,4 млн. гривень. За цей же час, на виконання рішень суду, в рахунок погашення податкового боргу, стягнуто коштів з банківських рахунків 2,8 млн грн., за виконавчими документами, через органи ДВС – 0,1 млн грн. 

Таким чином на 01.04.2020 року податковий борг до зведеного бюджету (з урахуванням боргу банкрутів) складає 1 мільярд 22,1 млн. грн. При цьому найбільша заборгованість обліковується з податку на додану вартість – 345,4 млн грн., податку на прибуток – 148,8 млн грн., податку з доходів фізичних осіб – 138,5 млн грн., із плати  за землю – 137,6 млн грн, повідомляє сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.

Попередня публікаціяУ Вінниці вихованці міського палацу дітей та юнацтва займаються рукоділлям онлайн
Наступна публікаціяНа Вінниччині поліцейські склали 191 адміністративний протокол на порушників карантинних вимог

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я