На Вінниччині поліцейські склали 191 адміністративний протокол на порушників карантинних вимог

На Вінниччині поліцейські склали 191 адміністративний протокол на порушників карантинних вимог. Про це повідомляє відділ комунікації поліції. Поліцейські продовжують контролювати дотримання карантинних обмежень  та забезпечують посилену охорони публічної безпеки.  

З початку карантинних заходів поліцейські Вінниччини склали 191  адміністративний протокол за адміністративні правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм). Зокрема, 14 адміністративних протоколи складено за минулу добу.

Складено 80 протоколів – відносно підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність, 31 – на керівників торгових закладів та установ харчування, 23 – на громадян за порушення самоізоляції, 32 – на керівників підприємств, установ, організацій, 15 – відносно перевізників, 24 – відносно фізичних осіб. 
Нагадуємо, що за таке правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 17 тис. до 34 тис. гривень. Для посадових осіб – штраф від 34 тис. до 170 тис. гривень.  

Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області задіяно 145 мобільних патрулів ( у Вінниці – 34) та 83  піших (у Вінниці 30). Щодня на карантинних постах цілодобово несуть службу понад 700 поліцейських та  130 військовослужбовців Національної гвардії.

Попередня публікаціяНа Вінниччині податківці зібрали з боржників понад 18 мільйонів гривень
Наступна публікаціяУ Вінниці СБУ викрила угрупування торгівців військовими засобами ураження. ФОТО