У Вінниці вихованці міського палацу дітей та юнацтва займаються рукоділлям онлайн

У Вінниці вихованці міського палацу дітей та юнацтва займаються рукоділлям онлайн. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва триває активна дистанційна робота. Вихователі спілкуються з вихованцями через різні канали, в тому числі й через сторінку у Facebook https://www.facebook.com/vmpdu/ та офіційний сайт закладу https://vmpdu.edu.vn.ua/novyny . Діти роблять захисні маски для всієї родини, ліплять казкових героїв, вчать скоромовки, знайомляться з інформацією про видатних вінничан, займаються домашнім спортивним тренуванням, виконують завдання з програмування.

У гуртках Вінницького палацу дітей та юнацтва вихователі дають дітям тематичні завдання. Вихованці «Креатив-студії «Орхідея» в рамках акції «Збережи себе і своїх близьких» разом з батьками створюють захисні маски для своєї сім’ї. Також у цьому гуртку триває підготовка до Великодня, адже в умовах карантину можна створювати різні великодні прикраси, не виходячи з дому.

Вихователі гуртку «Орігамі» розміщують на сайті відео, як робити вироби з паперу, в тому числі й тематичні – до Великодня. Є на сайті й дистанційне завдання для юних мультиплікаторів, екскурсоводів-краєзнавців. Також проходила заочна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно», де можна було дізнатись, як генерується електричний струм, як працюють верстати, які є транспортні засоби та якою буде техніка в майбутньому.

Щодо спортивних секцій, то під час карантину тренери на зв’язку з вихованцями – розповідають як підтримувати спортивну форму. Дають через сайт палацу дітей та юнацтва завдання й для вихованців гуртка «Програмування у Scratch», авіамодельного гуртка та інших.

Попередня публікаціяУ Вінниці в цьому році відремонтували інженерні мережі у 17 будинках
Наступна публікаціяНа Вінниччині податківці зібрали з боржників понад 18 мільйонів гривень