У Вінниці розпочали проводити санітарну обробку вулиць міста. Фото

У Вінниці розпочали проводити санітарну обробку вулиць міста. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Дезінфекцію проїзних шляхів провели уже кілька разів. Далі приступили до обробки міських площ та алей. Загалом за 8 діб для дезінфекції міста працівники комунальних служб уже використали 1 млн 32 тис. літрів спеціального розчину.

У місті проводиться низка заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції. Одним із засобів профілактики є дезінфекція вулиць, зупинок громадського транспорту, скверів, площ та інших місць скупчення людей.

«Департамент комунального господарства міської ради та КП «Вінницьке шляхове управління» за дорученням міського голови Сергія Моргунова розробили п’ять маршрутів, за якими проводиться санітарна обробка. По цих маршрутах ми уже провели роботи по кілька разів. Наразі обробляємо міські площі та алеї. Загалом наші комунальні служби уже використали 1032,46 м3 розчину деззасобу. Це більше мільйона літрів. Нам допомагає з обробкою міста також Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області», – повідомив начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради В’ячеслав Хілінський.

Попередня публікаціяНа Вінниччині в Бершадському районі згоріла господарча будівля. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці неподалік Центрального мосту встановили дорожній знак з кенгуру. Фото