У Вінниці судитимуть 22-річну псевдомінерку супермаркету

У Вінниці судитимуть 22-річну псевдомінерку супермаркету. Про це повідомляє Прокуратура Вінницької області. Досудовим розслідуванням встановлено, що зловмисниця влітку минулого року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з власного мобільного телефону, здійснила екстрений виклик на спеціальну телефонну лінію «102».

Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та повідомила неправдиві відомості про підготовку вибуху в будівлі супермаркету «Грош», чим викликала порушення громадської безпеки та порядку, звичайного режиму функціонування вказаного супермаркету, евакуацію людей з нього та суміжних споруд і будівель, залучення правоохоронними органами значної кількості сил і засобів для перевірки викладеної у повідомленні інформації та запобіганню можливої загрози життю і здоров’ю людей, пошкодженню майна.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України – завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху. За вчинення такого злочину передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до шести років.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Попередня публікаціяУ Вінниці продовжують готуватися до будівництва нового мосту на Замості. Проект
Наступна публікаціяУ Вінниці в цьому році відміняють святкування Дня Європи