У Вінниці продовжують готуватися до будівництва нового мосту на Замості. Проект

У Вінниці продовжують готуватися до будівництва нового мосту на Замості. Про це йдеться у проекті рішення міської ради. Згідно з документом планують розпочати роботи з проведення заходів, пов’язаних із намірами будівництва автодорожнього шляхопроводу через залізничні колії від вулиці Академіка Янгеля до вулиці Ватутіна.

Тут планують провести необхідну роботу по завершенню розроблення містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками будівництва автодорожнього шляхопроводу, а також провести узгодження з власниками земельних ділянок по демонтажу будівель та споруд, які підлягають знесенню для початку будівельних робіт.

Нагадаємо, що довжина нового шляхопроводу складатиме 627 метрів, а загальна довжина дороги з транспортними розв’язками складатиме 1126 метрів. Мостова споруда передбачається вантового типу з чотирма смугами руху, тротуарами та велодоріжкою. Загальна ширина мосту складатиме 23,75 метра.

Дата початку будівництва наразі невідома, проте документальна підготовка до початку будівельних робіт триває.

Попередня публікаціяНа Вінниччині почнуть працювати намети для первинного скринінгового медичного сортування
Наступна публікаціяУ Вінниці судитимуть 22-річну псевдомінерку супермаркету

1 КОМЕНТАР

  1. Ой, хлопчики-дівчатка, я за ваше здоровля ставитиму свічки! Це конче потрібний переїзд: аби нині дістатися з Янгела на Ватутіна, треба повернути праворуч, повз вокзал, по Привокзальній, ліворуч під віадук на Лебединського та Немирівське шосе, на світлофорі (а там стрілка і вона очманіти яка коротка) ліворуч на Шимка. Це КУПА світлофорів і “гачок” майже у 5 км. З інтерсивністю руху це, як мінімум 10-12 хвилин їзди. А по прямій – 300 метрів! Це надважлива економія пального й часу + користь для екології!

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я