У Вінниці продовжують готуватися до будівництва нового мосту на Замості. Проект

У Вінниці продовжують готуватися до будівництва нового мосту на Замості. Про це йдеться у проекті рішення міської ради. Згідно з документом планують розпочати роботи з проведення заходів, пов’язаних із намірами будівництва автодорожнього шляхопроводу через залізничні колії від вулиці Академіка Янгеля до вулиці Ватутіна.

Тут планують провести необхідну роботу по завершенню розроблення містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками будівництва автодорожнього шляхопроводу, а також провести узгодження з власниками земельних ділянок по демонтажу будівель та споруд, які підлягають знесенню для початку будівельних робіт.

Нагадаємо, що довжина нового шляхопроводу складатиме 627 метрів, а загальна довжина дороги з транспортними розв’язками складатиме 1126 метрів. Мостова споруда передбачається вантового типу з чотирма смугами руху, тротуарами та велодоріжкою. Загальна ширина мосту складатиме 23,75 метра.

Дата початку будівництва наразі невідома, проте документальна підготовка до початку будівельних робіт триває.

1 КОМЕНТАР

  1. Ой, хлопчики-дівчатка, я за ваше здоровля ставитиму свічки! Це конче потрібний переїзд: аби нині дістатися з Янгела на Ватутіна, треба повернути праворуч, повз вокзал, по Привокзальній, ліворуч під віадук на Лебединського та Немирівське шосе, на світлофорі (а там стрілка і вона очманіти яка коротка) ліворуч на Шимка. Це КУПА світлофорів і “гачок” майже у 5 км. З інтерсивністю руху це, як мінімум 10-12 хвилин їзди. А по прямій – 300 метрів! Це надважлива економія пального й часу + користь для екології!

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я