У Вінниці мер доручив відповідним інстанціям відреагувати на зростання цін на продовольчі товари

У Вінниці мер доручив відповідним інстанціям відреагувати на зростання цін на продовольчі товари. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

27 березня, під час спільного брифінгу Вінницького міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського, піднімалось питання щодо зростання цін у магазинах.

Сергій Моргунов наголосив на тому, що неприпустимо наживатись на спільній для всіх українців біді, і цим питанням однозначно повинні зайнятись відповідні органи.

«Продукти в торгівельних мережах є. Але, на жаль, є два моменти. Перший, що деякі недобросовісні суб’єкти підприємницької діяльності намагаються заробити на короновірусі і на карантині. І тут, звичайно, відповідні органи, – Державна інспекція з контролю за цінами і Антимонопольний комітет, – повинні відпрацьовувати цю ситуацію. Інше питання – це створення ажіотажу самими людьми. Непотрібно скуповувати по магазинах всю гречку, цукор і сіль, а по аптеках – парацетамол. Адже цим створюється ажіотаж, і ціни ростуть», – зазначив мер Вінниці.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбувся брифінг губернатора та мера щодо коронавірусу та створили оперативний штаб
Наступна публікаціяУ Вінниці громадський транспорт буде перевозити лише працівників критичної інфраструктури