У Вінниці СБУ просить громадян зберігати спокій та не «вестися» на провокації щодо поширення коронавірусу

У Вінниці СБУ просить громадян зберігати спокій та не «вестися» на провокації щодо поширення коронавірусу. Про це повідомляє Управління Служби безпеки України у Вінницькій області. Управління СБ України у Вінницькій області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.

Крім неухильного дотримання запроваджених урядом правил та рекомендацій закликаємо наших співвітчизників зберігати спокій і не піддаватись паніці. Не йдіть на провокації та не поширюйте викривлену і неперевірену інформацію щодо дійсного епідеміологічного стану в Україні.

У разі виявлення подібних маніпуляцій та інших спроб дестабілізації суспільної обстановки просимо повідомити про такі факти представників правоохоронних органів. Це, зокрема, стосується даних щодо: готування до організації масових заворушень, грубого порушення вимог уряду щодо загального карантину, зловживань, пов’язаних із створенням штучного дефіциту медичних засобів індивідуального захисту та ліків, тощо.

У разі виявлення таких фактів просимо невідкладно звертатися на «гарячу лінію» Управління за телефоном (0432) 53-13-09. Нагадуємо, що порушення громадського порядку та суспільного спокою тягне за собою передбачену законом відповідальність. Заздалегідь вдячні за вашу пильність, допомогу та громадянську позицію!

Попередня публікаціяТести на коронавірус, маски та медобладнання від «Стопвірус» отримають вінничани
Наступна публікаціяУ Вінниці на три роки сів за грати телефонний шахрай