У Вінниці СБУ просить громадян зберігати спокій та не «вестися» на провокації щодо поширення коронавірусу

У Вінниці СБУ просить громадян зберігати спокій та не «вестися» на провокації щодо поширення коронавірусу. Про це повідомляє Управління Служби безпеки України у Вінницькій області. Управління СБ України у Вінницькій області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.

Крім неухильного дотримання запроваджених урядом правил та рекомендацій закликаємо наших співвітчизників зберігати спокій і не піддаватись паніці. Не йдіть на провокації та не поширюйте викривлену і неперевірену інформацію щодо дійсного епідеміологічного стану в Україні.

У разі виявлення подібних маніпуляцій та інших спроб дестабілізації суспільної обстановки просимо повідомити про такі факти представників правоохоронних органів. Це, зокрема, стосується даних щодо: готування до організації масових заворушень, грубого порушення вимог уряду щодо загального карантину, зловживань, пов’язаних із створенням штучного дефіциту медичних засобів індивідуального захисту та ліків, тощо.

У разі виявлення таких фактів просимо невідкладно звертатися на «гарячу лінію» Управління за телефоном (0432) 53-13-09. Нагадуємо, що порушення громадського порядку та суспільного спокою тягне за собою передбачену законом відповідальність. Заздалегідь вдячні за вашу пильність, допомогу та громадянську позицію!

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я