У Вінниці комунальники почали прибирати місто від раптово випавшого снігу. Фото та відео

У Вінниці комунальники почали прибирати місто від раптово випавшого снігу. Сьогодні близько 14 години у місті почався інтенсивний снігопад. У місто одразу виїхала спецтехніка для розчищення доріг та тротуарів від снігу. 

Міські комунальні служби уже почали працювати на дорогах міста. Вони обробляють вулиці протиожеледними засобами, щоб на поверхні не утворювався лід. Тротуари розчищає малогабаритна техніка, щоб вінничанам було зручно пересуватись по них.

Як розповів начальник відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Вячеслав Хілінський, головною метою комунальних служб за такої погоди є зробити так, щоб вінничанам було якомога безпечніше пересуватись містом. Тому дороги обробляють протиожеденими засобами, щоб сніг не накопичувався.

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна варта.

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині закрито 276 гральних закладів, які мали ліцензії та працювали під виглядом державних лотерей. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці комунальники прибирають місто після снігопаду. Фото та відео