На Вінниччині закрито 276 гральних закладів, які мали ліцензії та працювали під виглядом державних лотерей. Фото

На Вінниччині закрито 276 гральних закладів, які мали ліцензії та працювали під виглядом державних лотерей. Про це повідомляє відділ комунікації поліції. 

Про це зазначив 31 січня Юрій Педос під час брифінгу щодо результатів роботи правоохоронних відомств Вінниччини з ліквідації діяльності закладів грального бізнесу та протидії нелегальному обігу пального.

На заході голова Вінницької ОДА Владислав Скальський та керівники правоохоронних служб й силових відомств області розповіли журналістам про результати та хід виконання доручень Кабінету міністрів України у цих сферах. 

Зокрема, начальник Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос розповів про вжиті правоохоронцями заходи з протидії незаконному гральному бізнесу.

Так, на території області працювали 276 закладів електронної лотереї, які мали відповідні ліцензії. Найбільше їх було у місті Вінниці. Наразі всі вони припинили свою діяльність. За виявленими фактами порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» слідчими підрозділами розслідуються 16 кримінальних проваджень, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). Під час проведених слідчих дій вилучено понад 400 одиниць грального обладнання.

– В області працює оперативний штаб та постійно чергують мобільні групи, які  контролюють виконання Постанови Кабінету міністрів України.  Так, 30 січня  у Вінниці поліцією та прокуратурою виявлено два факти зайняття цим забороненим видом діяльності. Відомості про злочини  внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.203-2  КК України, – зазначив  Юрій Володимирович.

Генерал поліції третього рангу наголосив, що заходи з  протидії нелегальній діяльності у сфері грального бізнесу на території  області триватимуть і надалі. 

Попередня публікаціяУ Вінниці готують до демонтажу старовинного будинку по вулиці Гоголя для будівництва торгово-офісного центру. ФОТО
Наступна публікаціяУ Вінниці комунальники почали прибирати місто від раптово випавшого снігу. Фото та відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я